Diskusijos

VGC Lithuania :: Diskusijos :: Kita :: Svetainės naujienos

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Mes naujame serveryje ir nauju vardu
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, bence, Flyer, Kiras, simakas
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
Pn Sau 09 2009, 10:44

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Kt Vas 07 2008, 12:44
Vieta: Raseiniai; Lithuania
Pranešimų: 583
Turbūt pastebėjote, kad sutrumpėjo mūsų svetainės pavadinimas, nuo šiol mes pasiekiami adresu www.vgc.lt , bet dar ilgai būsime pasiekiami ir senuoju www.vgc.projektas.lt , tiesiog surinkus senąjį pavadinimą automatiškai būsite nukreipiami į naująjį, svetainėje jokių pakeitimų nėra, viskas po senovei.
Truputį papasakosiu apie patį perkėlimą, mūsų techninis administratorius Arvydas duomenų bazę į naująjį serverį perkėlė dar gruodžio 17 dieną, tačiau nuo pat pradžių buvo aibė problemų, didžiausia ir pagrindinė jų tai nesikonfigūravo svetainės nuorodos, tai reiškia, kad svetainės straipsniai ir visi paveikslėliai persikėlė senuoju adresu. Buvau užsimojęs viską sutvarkyti rankinio redagavimo metodais, tačiau dar nepradėjus to daryti Arvydas peržiūrėjo duomenų bazę ir pasakė, kad pakeisti reikės 4398 adresus... Teko mesti tokias mintis šalin, tad pasitelkęs visus išminties aruodus Arvydas vakar per 8 valandas sutvarkė viską kompiuteriniais metodais.
Jei pastebėsite kokių klaidų po atsinaujimo/perkėlimo rašykite šitoje temoje.

Dabar turime kur kas daugiau serverio resursų, tikiuosi svetainės administracija juos išnaudos išmintingai.

Aš pats, dažną kartą nesutampant nuomonėms su svetainės savinkija, dėl svetainės vizijos ir kitų klausimų, iš aktyvaus svetainės administratoriaus vietos ir tolimesnio svetainės vystymo pasitraukiu, užleisdamas ją Benui. Visais bendrais klausimais kreipkitės į jį. Kilus rimtų techninių problemų - kreipkitės į mane.
Į viršų
Tinklalapis
bence
Št Sau 10 2009, 12:05
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
pastebejau, kad neveikia biblioteka
Į viršų
Nerijus Korbutas
Št Sau 10 2009, 12:55

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Kt Vas 07 2008, 12:44
Vieta: Raseiniai; Lithuania
Pranešimų: 583
bence rašė ...

pastebejau, kad neveikia biblioteka

Pastačiau klausimą į darbų eilę. Pažiūrėsiu.
Į viršų
Tinklalapis
Renatas
Št Sau 10 2009, 09:15
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Nerijus Korbutas rašė ...

Aš pats, dažną kartą nesutampant nuomonėms su svetainės savinkija, dėl svetainės vizijos ir kitų klausimų, iš aktyvaus svetainės administratoriaus vietos ir tolimesnio svetainės vystymo pasitraukiu...

Gal tik man taip pasirode, bet Tavo paaiskinimas, Nerijau, kazkaip labai liudnai nuskambejo .
Į viršų
Arius
Sk Sau 11 2009, 09:07

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: Kt Vas 07 2008, 07:27
Vieta: Raseiniai
Pranešimų: 47
Na nerijus kaip visados švelniai tariant perdeda, tiek laiko neužtrukau

Del bibliotekos, tai joje tetrūksta siuntinių, įkėlus veiks kaip bitė
Į viršų
Tinklalapis

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF