Diskusijos

VGC Lithuania :: Diskusijos :: Įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje :: LSSA Naujienos

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
VGC klubas
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, bence, Flyer, Kiras, simakas
Autorius Pranešimas
bence
An Sau 27 2009, 09:22
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
Saunuoliai!
na o logotipas aiskus tik kazkaip reiktu ji sulietuvinti, gal apacioj tiesiog brukstelt "Lithuania group"
Į viršų
Flyer
Kt Vas 05 2009, 10:09
flyer

Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Sk Vas 17 2008, 07:07
Pranešimų: 375
Labai prašau visus junktis prie klubo, klubas neturi jokiu įsipareigojimų, tik vienija žmones besidominčius senoviniais sklandytuvais ir istorija.Kuo daugiau mūsų bus tuo geriau. Ne naujiena, kad lietuviai turi didžią sklandymo istoriją. Tik būdami gausus būrys mes galėsime platinti Lietuvos vardą sklandymo pasaulyje. Labai norėčiau kad prisirašytų Gintas ir Nerijus, be jų neegzistuotų ši svetainė, jų indėlis LABAI didelis.
Į viršų
bence
Kt Vas 05 2009, 10:28
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Na prirasysiu per prievarta
Adomas Baublys L-spatz 55, Antonov A-15 , Antonov A-11 restauracija
Į viršų
Renatas
Pn Vas 06 2009, 12:04
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Tai kiek jau dabar L-Spatz'u Lietuvoje?
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pn Vas 06 2009, 12:58

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Kt Vas 07 2008, 12:44
Vieta: Raseiniai; Lithuania
Pranešimų: 583
Aš maniau, kad norint stoti į klubą reikia turėti vintažinį orlėkį, bet jei nereikia tuomet ir aš prisirašau.
Nerijus Korbutas 27 metų nugyvenimo, sklandytuvo telpančio į šituos rėmus (senoviniai ir klaikiniai) neturiu, kaip sakant nieko neturiu:

No job...
No money...
No girls...
No problem!
Į viršų
Tinklalapis
KĘSTUTIS A.
Pn Vas 06 2009, 02:34
Užsiregistravęs dalyvis #62
Prisijungta: Pr Bir 30 2008, 03:04
Pranešimų: 32
Kęstutis Aleknavičius 48m.,Br.Oškinio m-los inžinierius.Labai nieko rimto neturiu,bet turiu dvi krūvas medinių-geležėlių kurias sudėliojus į vietas turėtu gautis BRO-11,,ZYLĖ'',o gal net ir ,,PIONIERIUS''.
Į viršų
bence
Pn Vas 06 2009, 09:01
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Renatai, kaip jau zinai mano spatz yra parduotas, taigi cia naujasis jo svininkas.O siaip spatz yra trys Lietuvoje. Beje, pries keleta dienu is Danijos atkeliavo dar viena bergfalke-2.
Beje, noreciau pasakyt visam klubui, kad narius vienija ne tik technika , o bendrai meile aviacijai. tecnika tai labai lengvai igijama ir kam reik pagalbos butinai padesiu. O kam neimanoma isigyt- galit naudoti mano sklandytuvus.
Beje atstatomu sklandytuvu kaip pukas , kpi-3 ir yra skraidymo filosofija ta , kad jiems nereikia jokiu licenziju, med komisiju ir t.t. Jie yra ultralengvi sklandytuveliai nereikalaujantys kosmonauto sveikatos ir igudziu jiems valdyti. Zinau daug geru sklandytoju , kuriem skraidymas pasibaige su "medicinines" galiojimu, o skraidyt juk dar norisi...
Į viršų
Renatas
Pn Vas 06 2009, 10:44
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Kad pasikeite pirmojo i Lietuva atvezto L-Spatz'o savininkas, dar nezinojau.
ULO sklandytuvo svoris apribotas, atrodo, iki 70kg (ar 80kg). Ar abu - BRO-10 ir KPI-3 - "telpa" i sias ribas.
Skraidymui ULO pakanka vairuotojo veikatos pazymejimo. Del leidimo skraidyti be licensijos - abejoju. Tokia liberali nuostata kai kuriose salyse galioja, bet tik minkstasparniams.
Į viršų
Kiras
Pn Vas 06 2009, 07:28
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:27
Pranešimų: 575
Esu sklandymo fanatikas ir toks būsiu iki grabo lentos. Anksčiau kažkiek skraidžiau, dabar tik rašau ir skaitau apie sklandymą...

Flyer rašė ...

Labai norėčiau kad prisirašytų Gintas

Kadangi neskraidau ir neturiu jokio orlėkio (ir neturėsiu), tai kam tas formalumas. Sakykim paskelbsit narių sąrašą, paskaitys koks užsienietis ir parašys man: "Hi, Gintautas. How do you do?"
Ir ką gi aš jam atsakysiu. Nebent "Dujų, dujų" , nes aš anglų kalboj esu analfabetas.

Bet jei jums tai svarbu, tai traukite mane į tuos sąrašus. Aš neprieštarauju.
Į viršų
Rimas
Pn Vas 06 2009, 07:48
Užsiregistravęs dalyvis #5
Prisijungta: Tr Vas 13 2008, 10:45
Pranešimų: 9
Gintautai ,siūlau kurti PRIJAUČIANČIŲ FRAKCIJĄ VGC klube,nes man atrodo ,kad ir tokie reikalingi.Prie tokių prisijungčiau ir aš.
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF