Diskusijos

VGC Lithuania :: Diskusijos :: Įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje :: LSSA Naujienos

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
VGC klubas
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, bence, Flyer, Kiras, simakas
Autorius Pranešimas
Kiras
Pn Vas 06 2009, 08:04
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:27
Pranešimų: 575
Rimai, tai tu tą prijautimą parodyk konkrečiais darbais. Rašyk komentarus, dalyvauk diskusijose.
O tai, kaip Benas sako, pas mus dauguma tik skaitančių.
Į viršų
Rimas
Pn Vas 06 2009, 08:39
Užsiregistravęs dalyvis #5
Prisijungta: Tr Vas 13 2008, 10:45
Pranešimų: 9
Deja atrodo ,kad mano žinios paseno ir lieka tik mokytis iš kitų forumo dalyvių.
Į viršų
Nerijus Korbutas
Pn Vas 06 2009, 11:45

Užsiregistravęs dalyvis #1
Prisijungta: Kt Vas 07 2008, 12:44
Vieta: Raseiniai; Lithuania
Pranešimų: 583
Rimas rašė ...

Deja atrodo ,kad mano žinios paseno ir lieka tik mokytis iš kitų forumo dalyvių.

Žinios - galbūt, tačiau prisiminimai tikrai ne...
Į viršų
Tinklalapis
bence
Št Vas 07 2009, 10:32
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
Cia kaip toj reklamoj: sneketi butina...
Kaip pvz musu forumo dalyvis Kestas is Kedainiu uzsimine apie kazkada kazkur kazkam parduotus bro-9 sparnus. na ir ka, pradejau dometis ir si istorija pasirodo aukso verta...
1973m Raguvoje Oskinis pastato bro-9 modifikacija BRO-9 M. Tai buvo tas pats sklandytuvas tik su pusmetriu ilgesniais mediniais sparnais ir is kompozitu pagaminta gondola.prie sklandytuvo darbavosi Vincas Mikeliunas ir kt.Pasirodo yra islike net gamybos nuotrauku.sis paukstelisnetgi buvo nugabentas i pociunus ir siulomas serijinei gamybai, bet kadangi niekas juo nesusidomejo, buvo parvestas atgalios ir veliau kazkam parduotas.Tie "kazkas"sekmingai skraide tampydami paskui automobili "kazkokioj' pievoj.Veliau aparatas ilgai gulejo ir nepeseniausiai buvoiskeistas i motora walter.siu metu jis pas kazkoki savadarbininka is Vilniaus krasto.Sake darys lektuva...Dieve, apsaugok sita sklandytuveli nuo savadarbininko pjuklo...
Kolkas renku visokias datas, faktus , nutraukas , liudininkus sukurti straipsniui ir zinoma ieskau pacio sklandytuvo...
Sia istorija laikiau staigmenai, bet kadangi sunkiai sekasi atrast galus pacio sklandytuvo-nutariau pasidalinti ziniom, gal pavyks ka nugirsti jums.

Taigi , Rimai, rasykite ir jus!
Į viršų
Renatas
Sk Vas 08 2009, 02:09
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Kiras rašė ...
Esu sklandymo fanatikas ir toks būsiu iki grabo lentos. Anksčiau kažkiek skraidžiau, dabar tik rašau ir skaitau apie sklandymą...
Kadangi neskraidau ir neturiu jokio orlėkio (ir neturėsiu), tai kam tas formalumas...

Is kur toks pesimizmas Gintautai. "Storu piniginiu klubai" skirti kitokio tipo individams. Kas vienija mus, nematau prasmes kartoti, nes Benas labai aiskiai visa tai jau yra parases. Ir nepamirsk, kad "Bergfalke", is kuriu Lietuvoje jau beveik eskadrile galima suformuoti, yra dvivietis
Į viršų
Flyer
Sk Vas 08 2009, 07:20
flyer

Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Sk Vas 17 2008, 07:07
Pranešimų: 375
Rimas rašė ...

siūlau kurti PRIJAUČIANČIŲ FRAKCIJĄ VGC klube,nes man atrodo ,kad ir tokie reikalingi.Prie tokių prisijungčiau ir aš.

Būtent tokį klubą ir siekem sukurti. Nesvarbu ar turite vgc sklandytuvą ar ne, jei prijaučiate sklandymo istorijai, tai jus tikrai laukiamas mūsų rate.
Tad rašykitės visi, neužilgo turėsiu rašyti laišką į vgc su narių sąrašu.
Kviečiu visus prisijungti!
Į viršų
Kiras
Pr Vas 09 2009, 10:13
Kiras

Renatas rašė ...

Is kur toks pesimizmas Gintautai.
Nepamirsk, kad "Bergfalke", is kuriu Lietuvoje jau beveik eskadrile galima suformuoti, yra dvivietis

Renatai, įkvėpei mane optimizmo.
"Bergfalkių" savininkai, įsidėmėkit. Kad tapčiau klubo nariu, turėsit mane vėžinti antroj kabinoj.
Į viršų
Flyer
Kt Vas 12 2009, 10:07
flyer

Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Sk Vas 17 2008, 07:07
Pranešimų: 375
Kiras rašė ...

"Bergfalkių" savininkai, įsidėmėkit. Kad tapčiau klubo nariu, turėsit mane vėžinti antroj kabinoj.

Tai žinoma
Į viršų
Kiras
Pr Kov 02 2009, 11:13
Kiras

Manau, kad senovinių sklandytuvų klubo nariams ir tokių sklandytuvų savininkams, yra garbės reikalas turėti šioje svetainėje savo sklandytuvų aprašymus. Taigi:
1. L-55 Spatz
2. Bergfalke II
3. Bergfalke III
4. Ka-6
5. Ka-7
6. Ka-8
Kas padarys?

Jei kas neturi laiko, noro, ar nemoka, tai gali mane nusisamdyti, parašyčiau. Tik reiktų tada mane aprūpinti medžiaga:
Konstruktorius ir sukūrimo istorija;
Konstrukcijos ypatybės;
Kuo skiriasi nuo kitų modelių (pvz Bergfalkė II nuo Bergfalkės III);
Projekcijų brėžinukai;
Nuotraukos.
Na nuotraukų ir pats iš galerijos išsitraukčiau.

Ką apie tai galvojate?

Į viršų
Kiras
An Kov 03 2009, 10:36
Kiras

Na štai, Beno ir Renato dėka yra ir pirmoji kregždė. Tikriau ne kregždė, o žvirblis

Kas toliau?
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF