Diskusijos

VGC Lithuania :: Diskusijos :: Įvykiai Lietuvoje ir pasaulyje :: LSSA Naujienos

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
susirinkimas 2013m planams aptarti
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, bence, Flyer, Kiras, simakas
Autorius Pranešimas
bence
An Spa 02 2012, 11:53
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
Sveiki,
pats laikas butu saukti susirinkima 2013m planams aptarti.Tai reiktu padaryti iki sio menesio galo, kad dar liktu laiko issiust paraiska KKSD lesom gauti.Susirinkima ves M.Vilkas o visu likusiu pareiga bus nuspresti ka darysim kitais metais.Susirinkimo data privalu viesai paskelbti ne veliau kaip dvi savaites pries jam ivykstant.
Noreciau paprasyti ne tik nariu , bet ir svetaines skaitytoju isakyti savo idejas cia svetaineje, ka jie noretu matyti kitais metais (minejimai, varzybos ar pan.).Galbut kazka ir pavyktu igyvendinti.
Į viršų
Renatas
Tr Spa 03 2012, 12:50
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Į Spalio 7-12, kada būsiu išvykęs, jau "nepataikysim" (2 sav. terminas po paskelbimo). Labai gerai, jei pavyks išvengti ir Spalio 22-31, nes manęs tuo metu nebus Lietuvoje. Dar labai darbinga - spalio 16d. Visomis kitomis spalio mėnesio dienomis susirinkime dalyvauti galėsiu. Iš anksto atsiprašau kitų narių už tokį asmeninį "pageidavimų koncerta"

[ Redaguota Tr Spa 03 2012, 04:10 ]
Į viršų
bence
Tr Spa 03 2012, 03:06
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Viskas gerai, Renatai, geriau issakyti pageidavimus, nei perskaityti tema ir ignoruoti...
Susirinkima galima butu padaryti ir veliau, bet kito sezono planus butina aptarti nedelsiant.Beje, tai galima padaryti ir cia forume
Į viršų
Flyer
Tr Spa 03 2012, 07:42
flyer

Užsiregistravęs dalyvis #6
Prisijungta: Sk Vas 17 2008, 07:07
Pranešimų: 375
Man tinka betkoks laikas. Jei kiti išreikš pageidavimų, galima bus atsižvelgti ir nuspresti kokią diena viskas bus. Kolkas oretuojamės į Renatą
Į viršų
Vilkas
Pr Spa 08 2012, 08:40
Užsiregistravęs dalyvis #15
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 09:02
Pranešimų: 54
Viską apgalvojau ir mano siūlymas būtų toks:
siūlau susirinkimą surengti pasibaigus KKSD paraiškos padavimo terminui po spalio 31 dienos. Planus susijusius su paraiška pilnai galime aptarti ir čia, forume kaip, kad ir siūlo Benas. Norėčiau sušaukti susirinkimą š. m. lapkričio 3 – 4 dienomis. Tokią datą siūlau dėl to, kad šis mėnuo man buvo ir yra apkrautas, taipogi turiu smulkių sveikatos problemų. Visai tai trukdytų tinkamai pasiruošti susirinkimui. Kita priežastis – spalis taip pat užimtas Renatui, o mano nuomone šis žmogus yra vienas svarbesnių mūsų asociacijos narių ir susirinkimas būtų daug produktyvesnis, jei jis jame dalyvautų.
Mano siūlymai dėl kitų metų planų būtų tokie( tai nėra vien mano asmeniniai siūlymai ):
1) Pasiruošimas ir surengimas Nidos sklandymo mokyklos 80 – mečio paminėjimo.
2) B. Oškinio 100 – osios gimimo metinės, jų paminėjimas.
3) Kalbant apie varžybas arba mažus sąskrydžius, siūlau surengti J. Pyragiaus taurę. Tikiuosi kitamet ji būtų sekmingesnė.
Susirinkimo vieta būtų Lietuvos Aciacijos Muziejus. Šiandien apie tai kalbėjau su LAM direktoriaus pavaduotoju ir jis sutiko su tuo.
Kalbant apie 1-ą ir 2-ą mano siūlymus, manau ir viliuosi, kad kai ką būtų galima įgyvendinti ir su muziejaus pagalba. Jis būtų naudingas vien dėl suteikiamų patalpų ar dar ko nors. Didesnio palaikymo susilauktume iš aviacijos istoriko G. Ramoškos dėl Nidos sklandymo mokyklos paminėjimo. Kartu su juo ir Martynu kurpiame mintį apie sklandytuvo T-1 atstatymą ar bent jau jo modelio pagaminimą. Įdomių idėjų turi ir N. Korbutas. Kolkas daug kas yra tik kalbos, bet nesunku jas paversti į darbus. Kalbant apie finansinius dalykus, būtų gerai, kad aptartume juos čia, forume. Mano manymu daug ką galime padaryti vien iš savų narių suaukotų lėšų, jei padarytume kokią rinkliavą dėl konkretaus klausimo. Visviena tai nebūtų tokie grandioziniai renginiai kaip VGC sąskrydis Pociūnuose praėjusią vasarą.
Tokie būtų mano siūlymai.
Į viršų
bence
An Spa 09 2012, 12:52
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Puiku, kad yra ideju.Tik noriu priminti, kad KKSD lesos yra skirtos tik sportui ir niekam kitam.Tad jas galima planuot (jeigu bus) tik musu varzybelem.O kokios jos bus ar kaip vadinsis spresti mums.
Mano manymu, minejimai susikoperavus su Lam yra gera ideja, o dar gerene butu, jei LSOA paruostu savo programa viename didziuliame renginyje dalyvaujant ir kitoms organizacijoms (skrydis amortizatorium ar pan.).Beje, sklandymo fed. (Pociunus)taipogi reiktu paklibint siuo klausimu, manau po vgc ralio turim tam pagrindo;)
T-1 ideja gera, bet kolkas reali tik kaip modelis...
Į viršų
Kestas
Tr Spa 10 2012, 09:11
Užsiregistravęs dalyvis #194
Prisijungta: An Lap 30 2010, 12:36
Pranešimų: 38
Sveiki,

Kalbant apie Nidos sklandymo mokyklos 80 - metį, tai būtų labai gerai, kad idėjas siūlytumėte kuo greičiau, kadangi esu įtrauktas į darbo grupę dėl šių metinių paminėjimo. Pirmas darbo posėdis Nidoje vyks lapkričio mėnesį. Raštą prisegu.

[ Redaguota Tr Spa 10 2012, 09:12 ]
Į viršų
bence
Tr Spa 10 2012, 01:05
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Dekui, Kestai uz informacija! Manau tikrai butu galima siulyti kazka panasaus kaip kad buvo padaryta Rasyteje siais metais.Manau turime visas tam reikalui skirtas priemones.
Į viršų
Renatas
Kt Spa 18 2012, 04:51
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Vilkas rašė ...

Norėčiau sušaukti susirinkimą š. m. lapkričio 3 – 4 dienomis. Tokią datą siūlau dėl to, kad šis mėnuo man buvo ir yra apkrautas, taipogi turiu smulkių sveikatos problemų. Visai tai trukdytų tinkamai pasiruošti susirinkimui. Kita priežastis – spalis taip pat užimtas Renatui, o mano nuomone šis žmogus yra vienas svarbesnių mūsų asociacijos narių ir susirinkimas būtų daug produktyvesnis, jei jis jame dalyvautų.

Dėkoju už geranoriškumą. Tikrai nesijaučiu nusipelnęs tiek LSOA dėmesio.
Jei tik galima toliau derinti mūsų asociacijos susrinkimo datą, lapkričio 3d mielai dalyvaučiau. Lapkričio 4-9 dienomis, deja, vėl teks išvykti. Lietuvoje nebūsiu ir 18-23d. Dar visai "užmuštos" darbais lapkričio 14,15 ir 29d.
Į viršų
Vilkas
Št Spa 20 2012, 06:33
Užsiregistravęs dalyvis #15
Prisijungta: Kt Vas 21 2008, 09:02
Pranešimų: 54
Sveiki,

pranešu, kad š. m. lapkričio 3 dieną įvyks LSOA narių susirinkimas aptarti ką nuveikėme 2012 metais ir pasidalinti ateinančių metų planais. Susirinkimas prasidės 11 valandą Lietuvos aviacijos muziejuje Kaune. Jei yra kokių pageidavimų ar klausimų, rašykite.

[ Redaguota Št Spa 20 2012, 06:41 ]
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF