Diskusijos

VGC Lithuania :: Diskusijos :: Kiti dalykai :: Pokalbiai apie viską.
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
"Aviacijos pasaulio" 2012 Nr 10 aptarimas
Eiti į puslapį       >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, bence, Flyer, Kiras, simakas
Autorius Pranešimas
Justina AP
Pn Lap 16 2012, 08:47
Užsiregistravęs dalyvis #283
Prisijungta: Pn Lap 16 2012, 07:52
Pranešimų: 5
Sveiki mieli sparnuočiai,

Norisi prisiminti ir atnaujinti tradiciją aptarti "Aviacijos pasaulio" numerius aviatorių forumuose. Redakcijai labai svarbus grįžtamasis ryšys su aviatoriais, skaitytojais. Tik visi kartu galime kurti ir stiprinti kokybišką, įdomų, prasmingą ir reikalingą žurnalo turinį, platinti aviacijos virusą ir stiprinti aviacinės bendruomenės vienybę ir sąmoningumą.

Kaip jums naujausias žurnalo numeris - 2012 Nr. 10? Apie ką skaityti įdomiausia, naudingiausia, kas nepasirodė svarbu? Aptarkite perskaitytus straipsnius, diskutuokite, kritikuokite, siūlykite temas.

Kurkime gyvą ryšį.

Atsiliepimų labai laukiame tiek čia, tiek el. paštu ar telefonu.

Justina
"Aviacijos pasaulio" vyr. redaktorės pavaduotoja
justina@aviacijos pasaulis.lt
868331864
Į viršų
Kiras
Sk Lap 18 2012, 02:24
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Kt Bal 10 2008, 02:27
Pranešimų: 575
Na, pabandysiu pasidalinti įspūdžiais. Ir kadangi čia pirmasis toks pakvietimas aptarimui, tai neapsiribosiu vien tik dešimtuoju numeriu.

Kaip aviatorius esu užaugęs su "Sparnų" žurnalu. Tiksliau "Sparnai" ir buvo tas impulsas, kad pamėgau aviaciją. Taigi, "Aviacijos pasaulį" aš tiesiog nevalingai lyginu su "Sparnais". Žinoma, tas lyginimas, tikriausiai, bus subjektyvus.

Periodiškumas
3:1 AP naudai - "Sparnai" išeidavo vieną kartą per 3 mėn.

Punktualumas
1:1 - čia lygybė. "Sparnai" irgi vėluodavo gerokai. Na, nepatinka man gauti spalio mėnesio žurnalą lapkričio viduryje. Nepatinka ir baigta! "Sparnams" trukdė cenzūravimas. O dėl kokių priežasčių vėluoja "Aviacijos pasaulis"?

Spaudos kokybė
Čia turbūt, 10:1 AP naudai! Nėra nė ką lyginti, ypač nuotraukų kokybę, kas ypatingai svarbu aviaciniam žurnalui. Tačiau AP turiu tam tikrų priekaištų - kai kurios nuotraukos labai mažos, smulkios. Įžiūrėti žmonių veidelius tokiose nuotraukėlėse problematiška.

Vedamieji straipsniai
Na, čia irgi lygybė. "Sparnuose" būdavo CK plenumų nutarimai, Brežnevo žvaigždės ir pan. AP - ne visiškai įdomūs interviu su kažkokiais žmonėmis, kurie praktiškai su aviacija niekuo nesusiję.

Temų įvairovė
Čia pirmumą duočiau "Sparnams". Nemanau, kad AP pilnai atspindi visą Lietuvos mažosios aviacijos spektrą. Straipsniai apie kokias nors varžybas ar sąskrydžius gana atsitiktiniai ir pavieniai. Mažokai yra apie aviacijos istoriją - tiek Lietuvos, tiek viso pasaulio. Galėtų būti straipsnių apie žymius Lietuvos aviatorius.

Štai maždaug tiek.
Į viršų
vytasP
Pr Lap 19 2012, 08:09
Užsiregistravęs dalyvis #139
Prisijungta: Kt Grd 03 2009, 04:43
Pranešimų: 19
Galiu papildyti tik Kirą apie straipsnių profesonalumą aviacinių žinių požiūriu. Straipsniai pakankamai lengvo turinio, nenagrinėjantys aktualių temų.
Į viršų
Martynas
An Lap 20 2012, 03:47
Užsiregistravęs dalyvis #92
Prisijungta: Pn Lap 28 2008, 01:58
Pranešimų: 67
zurnalas leidziamas aviacijos populiarinimui, o ne giliu problemu sprendimui
Į viršų
bence
An Lap 20 2012, 05:10
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
betkokiu atveju jis ziauriai neidomus, nes sugeba labai neidomiai aprasyti idomius dalykus...
Į viršų
Justina AP
Tr Lap 21 2012, 10:04
Užsiregistravęs dalyvis #283
Prisijungta: Pn Lap 16 2012, 07:52
Pranešimų: 5
Ačiū tiems, kurie savo nuomonę argumentuoja.
Žurnalo leidyba tiesiogiai priklauso nuo jo pajamų, o pagrindinės pajamos - už prenumeratą ganamos lėšos. Lėšos už reklamą taip pat tiesiogiai priklauso nuo auditorijos dydžio. Todėl kuo daugiau bus sąmoningų aviatorių, palaikančių aviacinę spaudą, skaitančių žurnalą asmeniškai, tuo daugiau resursų galėsime skirti leidybai bei periodiškumo užtikrinimui. Dėl pokalbių prie kavos su ne aviaciniais žmonėmis bei problemų sprendimo, puikiai pastebėjo Martynas - žurnalo tikslas populiarinti aviaciją, viešinti aviacinių veiklų įvairovę, aviatorių pasiekimus, išradimus, kelti problemas ir skatinti diskusijas. Apie aviacijos sporto varžybas sezono metu rašome kiekviename numeryje, tačiau pirmenybę teikiame šalies čempionatams ir masiškiausiems renginiams. Lietuvos aviacijos rinka per maža, kad būtų galima leisti tik sportui skirtą žurnalą. Siekiame, kad visuomenė bei patys aviatoriai aviacija domėtųsi plačiau. Redakcija atvira pasiūlymams, temų, herojų, orlaivių, kurių pristatymas būtų įdomus plačiam ratui.
Dėl aviacinių žinių gilumo - tobulėti tikrai yra kur. Mūsų misija aviacinius dalykus pateikti paprastai, patraukliai, suprantamai. Konsultuojamės su specialistais, laukiame pastabų, stengiamės tobulėti.
Neargumentuota, abstrakti kritika niekur neveda. Benai, gal galėtumėte įvardinti bent keletą paskutinių numerių temų, kurios jums buvo įdomios, tačiau nepatraukliai pateiktos. Ką keistumėte, jei būtumėt žurnalo redaktorius?
Diskutuokime tiek apie turinį, tiek apie formą.
Į viršų
bence
Tr Lap 21 2012, 10:22
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
atsakysite i klausima pati sau , kai pasigilinsite, kodel zmogus ima i rankas zurnala ir ka ten tikisi pamatyti (nebutinai aviacini).Zurnalui, kaip leidiniui yra turbut labai daug metu ir visos gudrybes ''kaip pritraukt skaitytoja'' -seniai israstos.Manau pakaktu paziuret kaip tai daroma, pazvelgus i analogus.
Tikrai nelinksniuosiu cia buvusiu straipsniu,tik pridursiu, kad pradet viska reiktu nuo ''meiles darbui'' -aviatoriai nemegsta klaidu, ilgu betyksliu pokalbiu ar pasenusios informacijos
Į viršų
Justina AP
Tr Lap 21 2012, 10:47
Užsiregistravęs dalyvis #283
Prisijungta: Pn Lap 16 2012, 07:52
Pranešimų: 5
Savo darbą redakcijos kolektyvas tikrai myli. Tik tai ir yra varomoji jėga.
Dėkui, už išsamesnį komentarą. Stebime tiek Lietuvos, tiek užsienio žiniasklaidą, be abejonės, kai kurias idėjas "pasiskoliname". Tačiau auditorija - nėra vienalytė masė. Diskutuojant su skaitytojais jų viltys, lūkesčiai, domėjimosi laukas gana skiriasi. Todėl ir kviečiame aktyviai diskutuoti, siūlyti temas, herojus, orlaivius, kelti problemas, skaudulius.
Gal būtų įdomu anonsuoti keletą būsimo numerio herojų, kad aviatoriai turėtų galimybę patys užduoti klausimą?
Dėl informacijos naujumo, mėnesiniame žurnale, lyginant su internetu ar dienraščiais, ji visuomet atrodys pasenusi. "Naujienu" rubrika fiksuoja metraštį.
Aviatorius visad kviečiame dalintis šviežiausiomis naujienomis, savo patirtimis, pasiekimais.
Į viršų
bence
Tr Lap 21 2012, 11:34
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
Na mes is savo puses galetume tik pasiulyti maza skiltele naujienose pavadinimu ''LSOA naujienos'' kuriame butu trumpa zinute su musu pagrindinem naujienom ir nuoroda i musu svetaine.
Į viršų
Justina AP
Pn Lap 23 2012, 09:45
Užsiregistravęs dalyvis #283
Prisijungta: Pn Lap 16 2012, 07:52
Pranešimų: 5
Puiku! Idėją kas mėnesį pateikti savo naujienas ne kartą siūlėme visų federacijų vadovams. Deja, dalis nesusidomėjo, kitos dalies pažadai liko pažadais. Tikiuosi, iniciatyva virs realybe ir parodys puikų pavyzdį aviacijos sporto federacijoms ir klubams. Būtų puiku pirmą skiltelę paruošti gruodžio numeriui, trumpai pateikiant pagrindines naujienas.
Į viršų
Eiti į puslapį       >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System