Diskusijos

VGC Lithuania :: Diskusijos :: Sklandymo istorija :: Sklandymo istorija Lietuvoje

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Aukštagirio sklandymo mokykla
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Nerijus Korbutas, Arius, bence, Flyer, Kiras, simakas
Autorius Pranešimas
Saulius
An Spa 20 2015, 03:19
Užsiregistravęs dalyvis #250
Prisijungta: Kt Grd 22 2011, 01:23
Pranešimų: 10
Valentinas rašė ...

Sveiki, Gerbiamieji!

Su Benvenutu truputį jau padiskutavom šia tema. Išties malonu,jog yra žmonių,detaliai besidominčių šia vieta

Aš kol kas laikausi nuomonės,jog duotoji vieta neatitinka nuotraukose matomos vietos nei pagal landšaftą,nei pagal pastatų išsidėstymą,nei pagal tai,kokios liekanos ten dabar yra,nei kaip jos išsidėsčiusios.
Mano nuomone neatitinka ir atstumai esantys nuotraukose su dabartinės menamos vietos atstumais.

Aišku čia tik mano nuomonė,bet ji susiformavo ne ekspromtu,o po tam tikro laiko besidomint ta vieta

Jei būtų daugiau susidomėjusių, norėčiau pasiųlyti susitikti kažkada, kad ir toj vietoj ir mėginti iš naujo detaliai ieškoti šios mįslės atsakymo.

http://www.plienosparnai.lt/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?5296

Gerbiamieji laisvieji aviacijos istorijos tyrinėtojai. Abejoti ir tikrinti istorinius faktus - būtinybė. Bet šiuo atveju, prašome pasikliauti gyvaisiais liudininkais: Aukštagiryje skraidžiusiu Anatolijumi Speičiu (nuotraukoje jį matome centre). Jam asmeniškai dalyvaujant, ir angaro kuorai, ir pačios mokyklos pamatai su giliais rūsiais, 2012 m. spalyje buvo apžiūrėti. Dėl mūšių 1944 siais, ne visi kuorai išliko, o tie juodi taškeliai sportiniame žemėlapyje pažymėti tai patvirtina...
LINKSMESNĖ NAUJIENA YRA TA, JOG ŠIOMIS DIENOMIS LIETUVOS AVIACIJOS VETERANŲ SĄJUNGA inicijuoja kreipimąsi į LR Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos, ir tikisi, jog atitinkamos tarnybos atliks išlikusios istorinės vietovės įverinimą, aprašymą ir registraciją
Į viršų
Valentinas
Št Lap 14 2015, 02:30
Valentinas
Užsiregistravęs dalyvis #284
Prisijungta: Tr Grd 05 2012, 08:40
Pranešimų: 36
Gerbiamas Sauliau, gal galėtumėt maždaug patikslinti kurgi tie "gilieji rūsiai" ? Esu išvaikščiojęs daugybę kartų šią teritoriją, bandydamas susidaryti vaizdą kur galėjo būti sklandymo mokykla ir jos pastatai, bet jokių rusių ten nėra. Yra prie kelio tarybinio laikotarpio pastato liekanos (be rūsio), o ant kalniuko kitoj kelio pusėj - tarybinės "pram-zonos" betoniniai pamatai, šalia jų dar buvo kitas tarybinis namas, dabar nugriautas, sulyginta žemė ir planuojama statyti naują namą - nes atvestas elektos prievadas ir pastatyta elektros skydinė.
Jokių tarpukario lenkų statinių liekanų miške ir šalia kelio nėra. Net ir žemėlapiuose jų nėra.

Tad įdomu būtų sužinoti daugiau, jei yra kitokios info. Ačiū

[ Redaguota Št Lap 14 2015, 02:31 ]
Į viršų
sky76v
Št Lap 14 2015, 07:50
sky76v
Užsiregistravęs dalyvis #113
Prisijungta: Št Kov 28 2009, 03:48
Pranešimų: 97
Pažymėta „Plieno Sparnų“ svetainėje pateiktame žemėlapyje – iškart gal sunkoka pastebėti, bet užrašas pusračiu, į dešinę nuo „Briedžio“ emblemos.
Į viršų
Valentinas
Št Lap 14 2015, 10:38
Valentinas
to sky76v:

- Taip, kur yra tariami angaro kuorai žinau ir matau jog jie pažymėti tame orientaciniame žemėlapyje.
Beje, tame žemėlapyje šalia kuorų yra kvadratuku pažymėtos kito tarybinio pastato liekanos, bet ten nėra rūsio. O kitoj keliuko pusėj pažymėta tarybinė pram-zona ir vandens telkinukas

Mano klausimas yra ne apie tariamas angaro liekanas, o apie rūsius.

[ Redaguota Kt Lap 19 2015, 11:49 ]
Į viršų
Valentinas
Tr Lap 25 2015, 09:43
Valentinas
-- et, ir vėl diskutuojančių nebeliko
Į viršų
bence
Kt Lap 26 2015, 12:15
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
nors imk ir atvaziuok
Į viršų
Renatas
Kt Lap 26 2015, 08:21
Užsiregistravęs dalyvis #24
Prisijungta: An Kov 11 2008, 10:37
Pranešimų: 751
Valentinas rašė ...

-- et, ir vėl diskutuojančių nebeliko

Kad nekuriems belieka tik sekti diskusija bei klausyt prisiminimus tų, kurie mena anuos laikus.
Tačiau klausant susidaro įspūdis, jog Aukštagirio sklandymo mokykla dingo, kaip kokia Atlantida - iki šiol aptikti pamatų likučiai kaip ir nesusiję su mokykla...? Tiesiog, prisiminimų informacija labai prieštaringa
Į viršų
Valentinas
Kt Lap 26 2015, 11:59
Valentinas
Aš uždaviau klausimą gerbiamam Sauliui dėl "giliųjų rusių". Tikiuosi jis atsakys ir tai padės kažkiek praplėsti diskusiją. Nes kol kas, kaip pastebi Renatas - panašu į Atlantidą

[ Redaguota Kt Lap 26 2015, 12:13 ]
Į viršų
Valentinas
Kt Lap 26 2015, 12:12
Valentinas
o čia įdomumo dėlei mano pastebėjimai dėl tos vietos objektų:

Į viršų
bence
Kt Lap 26 2015, 05:47
VGC Lietuvoje įkūrėjas

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: Pr Vas 11 2008, 09:16
Vieta: Kaunas
Pranešimų: 1346
gal metalo ieskiklis padetu isitiknt ar tie pamatai tikrai angaro?
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF